Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warning: file_put_contents(/srv/disk6/komfortokna/www/komfortokna.pl/komfortokna/cache/mod_sp_smart_slider/112-sp_smart_slider.json): failed to open stream: Disk quota exceeded in /srv/disk6/komfortokna/www/komfortokna.pl/komfortokna/libraries/joomla/filesystem/file.php on line 435

Warning: fopen(/srv/disk6/komfortokna/www/komfortokna.pl/komfortokna/cache/mod_sp_smart_slider/112-sp_smart_slider.json): failed to open stream: No such file or directory in /srv/disk6/komfortokna/www/komfortokna.pl/komfortokna/libraries/joomla/filesystem/file.php on line 330
×

Ostrzeżenie

JFile::read: Nie można otworzyć pliku: /srv/disk6/komfortokna/www/komfortokna.pl/komfortokna/cache/mod_sp_smart_slider/112-sp_smart_slider.json

×

Błąd

Cann't get any slider data to generate slide in module "mod_sp_smart_slider".

Dowóz


Zamawiając u nas mogą być Państwo pewni, że zostaną obsłużeni kompleksowo. W ramach kupna przy dużych produktach gwarantujemy Państwu bezpłatny transport w odległości 50km od naszego sklepu.

Pozwoli to Państwu zredukować koszty związane z usługą.

Zapraszamy!

Profesjonalny montaż


Nasza firma kładzie nacisk nie tylko na jakość oferowanych produktów takie jako okna, drzwi czy rolety. Bardzo ważna jest dla nas jakość montażu. To ona w dużym stopniu wpływa, na to czy jesteście Państwo zadowoleni z produktu.
Firma Komfort Okna posiada grupę montażową z kilkuletnim doświadczeniem. Posiada również certyfikat autoryzowanej grupy montażowej od Firmy PORTA KMI POLAND Sp z o.o. oraz certyfikat ukończenia szkolenia PORTA DRZWI.
Jednocześnie cały czas podnosimy swoje kwalifikacje biorąc odział w różnorodnych szkoleniach.
Nasza firma dysponuje wysokiej klasy sprzętem do demontażu, montażu oraz obróbki oferowanych produktów.

Oferta dla dystrybutorów

Nasza FIRMA podejmie współpracę z przedstawicielami na terenie Unii Europejskiej w zakresie dystrybucji oferowanych przez nas produktów.
W przypadku zainteresowania informacją prosimy o kontakt.